Modernus interjeras – kaip jį susikurti?

 

Modernus interjero dizainas kūrėsi kaip priešprieša iki tol dominavusiems dizaino stiliams, pasižymėjusiems puošybos elementų gausa, sunkiomis medžiagomis ir medžio naudojimu. Todėl tiek modernaus interjero kambarių erdvėms, tiek baldams būdingos tiesios linijos, interjeras yra neperkrautas detalėmis, jis išsiskiria savo aiškiomis, lakoniškomis, griežtomis formomis, vyrauja minimali spalvų gama.

 

Skaityti daugiau

Furnibay ieško komandos nario!

Įmonė vysto internetinę baldų prekybą – ieškome žmogaus užsakymų valdymui.

Atlyginimas 1000 Eur  (650 Eur į rankas) į mėnesį.

Darbo pobūdis – tai naujų užsakymų pateikimas mūsų partneriams, šių užsakymų suvaldymas informuojant klientus apie galimus pakitimus, bei transporto organizavimas su logistikos įmonėmis. Prekybą vystome visoje Europoje ir Lietuvoje.

Skaityti daugiau

Kaip susikurti interjerą savo namams?

Iš pirmo žvilgsnio paprastas, tačiau kiek pasigilinus – sudėtingas klausimas… Norime pasidalinti savo patirtimi, todėl sukūrėme interjero projektavimo gidą, kuris leis kiekvienam susipažinti su pagrindiniais interjero stiliais ir padės patiems susikurti savo namų interjerą.

Aptarsime visas interjero stilistikas, tačiau didžiausią dėmesį skirsime moderniai klasikai. Detalizuosime spalvų koloritus, medžiagiškumą, apšvietimą, baldų pasirinkimą bei interjero detales.

Skaityti daugiau