Kaip susikurti interjerą savo namams?

Iš pirmo žvilgsnio paprastas, tačiau kiek pasigilinus – sudėtingas klausimas… Norime pasidalinti savo patirtimi, todėl sukūrėme interjero projektavimo gidą, kuris leis kiekvienam susipažinti su pagrindiniais interjero stiliais ir padės patiems susikurti savo namų interjerą.

Aptarsime visas interjero stilistikas, tačiau didžiausią dėmesį skirsime moderniai klasikai. Detalizuosime spalvų koloritus, medžiagiškumą, apšvietimą, baldų pasirinkimą bei interjero detales.

GALIMOS INTERJERO STILISTIKOS

Modernas, klasika, moderni klasika ar skandinaviškas interjeras?  – pagrindinis klausimas, į kurį turime atsakyti prieš pradėdami kurti savo interjerą. Pirmiausia susipažinkime su šių stilių skirtumais ir pagrindiniais akcentais.

 

MODERNAS

Modernus interjeras yra neperkrautas detalėmis, jis išsiskiria savo aiškiomis, lakoniškomis, griežtomis formomis, vyrauja minimali spalvų gama. Šis interjero stilius labiausiai pamėgtas jaunų žmonių, bei žmonių, susijusių su IT industrija. Ko gero, dėl įmantraus apšvietimo – jis visada paslėptas, naudojama daug LED apšvietimo detalių. Tai vienintelis interjero stilius, kuris yra neperpildytas išraiškingais daiktais ir interjero detalėmis – kitaip tariant, tai vienintelis stilius, kuriame grožį kuria tuščios erdvės.

 

KLASIKA

Klasikinis interjero stilius

Klasikinis stilius išsiskiria savo turtingumu ir dideliu kiekiu detalių, naudojamų ant sienų, lubų ir baldų. Šis stilius ypatingas tuo, kad jis nenuvertėja – metams bėgant klasikinių baldų kaina tik kyla ir tai ypač palanku norintiems išlaikyti padarytas investicijas į nekilnojamajį turtą. Visi interjero baldai yra rankų darbo, juose naudojamas medžio masyvas, naudojama daug drožinių ir inkrustacijų. Smulkios detalės spinduliuoja prabanga – tai dažniausiai būna aukso arba krištolo detalės.

 

SKANDINAVIŠKAS STILIUS

Skandinavisko stiliaus interjeras

Tai yra ekonominės klasės stilius. Šis stilius yra pamėgtas jaunų žmonių dėl ypatingai patrauklių kainų ir paprastos, bet šiuolaikiškos baldų stilistikos. Dominuoja baltos ir pilkos sienų spalvos, natūralaus ąžuolo spalvos grindys su baltais apvadais. Interjero detalėms naudojama rožinių, melsvų ir žalsvų pastelinių spalvų gama. Skandinaviškame interjere apšvietimas nesukuria jokios pridėtinės vertės, todėl rekomenduojama tai spręsti funkciškai – įmontuojamais, priglaistomais šviestuvais (dažnai naudojami prožektorinio tipo toršerai ir stalo akcentiniai šviestuvai).

 

MODERNI KLASIKA

Modernios klasikos interjeras

Modernios klasikos stilius – tai moderno ir klasikos mišinys. Tai pats populiariausias stilius šiandieniniuose interjeruose. Modernios klasikos interjeras kainuoja mažiau, nei klasikinis. Dirbant su modernia klasika gimsta prabangus ir gyvenimui patogus interjeras, kuomet persipina klasika alsuojančios interjero apdailos detalės su modernių formų interjero akcentais ir eklektiškais baldais.

Ši stilistika ypatinga tuo, kad joje galima laviruoti tarp klasikai būdingų dekoro elementų ir modernių formų. Pats interjero pagrindas – modernūs baldai, kurie tobulinami klasikinėmis detalėmis (spintelių durelėse frezuojami filingai, sienoms lipdomos traukutės, karnizai ir apvadai). Jeigu interjere gausu detalių – renkami minimalistiniai baldai, turintys mažai akcentų.

 

Ką pasirinkti?

Moderni klasika – populiariausias interjero stilius, pamėgtas tiek namus įsirenginėjančių žmonių, tiek baldus projektuojančių architektų. Šis populiarumas leido atsirasti gausiam baldų bei interjero detalių pasirinkimui.

Mūsų favoritė – moderni klasika, todėl šį straipsnį tęsime detalizuodami interjero kūrimą modernios klasikos stiliumi.

 

AUKSAS ar CHROMAS?

Auksas ar Chromas?

Norint pradėti kurti modernios klasikos interjerą pirmiausia reikia pasirinkti dominuojančias detales. Visas interjeras susideda iš šių akcentų, todėl būtina iškarto apsispręsti – dominuos aukso ar chromo detalės? Moderni klasika spinduliuoja prabangą, todėl tai yra labai svarbu.

Šį pasirinkimą turite padaryti visiškai klausydami savo širdies – renkatės tai, kas patinka. Vieni žmonės nemėgsta auksinių detalių, jie renkasi chromą, kiti dievina auksą, nešioja auksinius papuošalus, tuomet auksinės detalės būna tobulas pasirinkimas.

 

SPALVŲ KOLORITAS

Spalvų koloritas – tai spalvų gama, kuri apibrėžia, kokios pagrindinės spalvos vyraus jūsų interjere. Renkantis šias spalvas iš esmės pasirenkate tai, kokiomis spalvomis dažysite savo namų sienas, o taip pat prie šių spalvų bus derinamas medžiagiškumas bei baldų atspalviai.

 

ŠILTŲ ATSPALVIŲ KOLORITAS

Šiltų atspalvių koloritas

Jeigu pirmoje straipsnio dalyje pagrindinių detalių akcentui pasirinkote auksą, jums derėtų rinktis šį šiltų spalvų koloritą. Ši spalvų gama neutrali ir labai švelni, tačiau joje puikiai išsiskiria pagrindiniai modernios klasikos detalių akcentai (šiame paveikslėlyje, tai būtų traukučių raštai, matomi ant sienų bei auksinis veidrodis su šviestuvais).

 

ŠALTŲ ATSPALVIŲ KOLORITAS

Šaltų atspalvių koloritas

Jeigu pagrindiniam interjero akcentui pasirinkote chromą – jums puikiai tinka šaltų atspalvių koloritas. Norėtume pabrėžti, kad nereikia iškarto nusistatyti, jog pilkų atspalvių interjeras yra tamsus ir niūrus – pilki atspalviai pritaikyti šiam koloritui gali būti kilę iš HAKI spalvos, todėl jie sukuria mažą optinę iliuziją. Su šiuo koloritu įrengti namai būna jaukūs. Tai dažnai būna vyriškas, subtilus modernios klasikos interjero pavyzdys.

 

RYŠKIŲ ATSPALVIŲ KOLORITAS

Modernios klasikos interjere gali būti naudojami ir ryškių atspalvių koloritai – kitaip dar vadinamų karališkosios mėlynos, žalios ir bordo spalvų deriniai. Ryškių atspalvių kolorituose puikiai tinka tiek chromo, tiek aukso akcentinės detalės.

 

MĖLYNA

Karali6kosios mėlynos spalvų koloritas

Šiam koloritui tinka šalti tonai, sidabras, pilkšvos sienos, išeinančios iš mėlyno atspalvio. Karališka mėlyna suteikia interjerui solidumo ir prabangos jausmą.

 

ŽALIA

Karališkosios žalios spalvų koloritas

Naudojant karališkąją žalią spalvą interjeras dažnai derinamas su aukso detalėmis bei šiltesniais tonais. Tokio kolorito interjeruose patrauklūs juodos spalvos akcentai.

 

BORDO

Karališkosios bordo spalvos koloritas

Bordo – ypač pretenzinga spalva, tinkanti ne visiems, tačiau jeigu mylite šią spalvą, interjeras gali išeiti puikus. Prie bordo spalvos tinka ir auksas, ir sidabras. Tokiame interjere dažnai vyrauja riešutmedis. Sienų gama galima ir tamsi, ir labai šviesi.

Ryškių spalvų koloritai ypatingi tuo, kad didžioji dalis spalvų galima barchato audiniuose, tai leidžia interjerui išrinkti baldus, kuriuose figūruos šie ryškūs atspalviai. Jie galimi minkštose dalyse, foteliuose, valgomojo kėdėse bei naktinių užuolaidų audiniuose.

 

KURĮ PASIRINKTI?

Dažniausiai spalvų koloritas renkamas atmetimo būdu – atmetant spalvas, kurios nepatinka Jums, pagal Jūsų charakterį, tačiau trumpai apibendrinant:

Šiltas spalvų koloritas – skirtas žmonėms, ieškantiems solidumo ir ramybės. Tai saugus interjeras, tinkantis vyresnio amžiaus žmonėms (diplomatams, politikamas ir panašaus užimtumo žmonėms).

Šaltas spalvų koloritas – daugiau orientuotas į griežtesnius žmones. Labai populiarus jaunesnių žmonių tarpe, pamėgtas žmonių, kurie yra mažiau pedantiški ir kartais leidžia sau “susitvarkyti kitą dieną”.

Ryškus spalvų koloritas – skirtas drąsiems, dominuojantiems žmonėms. Socialūs žmonės, norintys parodyti save ir savo namus savo draugų ratui dažnai renkasi ryškių atspalvių koloritą ,taip perteikdami savo asmenybę bei susikurdami aplinką, įkvepiančią pasitikėjimo.

 

MEDŽIAGIŠKUMAS

Kuriant kiekvieną interjerą, viena iš sunkesnių užduočių – suderinti patalpose naudojamas medžiagas. Išsirinkus pagrindinį akcentą – auksą ar sidabrą bei jums patinkantį spalvų koloritą, reikia apsispręsti kokį medžiagų derinį naudosite.

Šiuose deriniuose renkamas:

  • Medis, kuris bus naudojamas grindims, stalų paviršiams bei korpusiniams baldams.
  • Akmuo, kuris bus naudojamas vonios plytelėms, virtuvėje bei kitoms apdailoms.
  • Metalas – matinis ar blizgus, auksas ar chromas? Kadangi anksčiau jau rinkotės tarp aukso ir chromo, belieka tik pasirinkti tarp blizgaus ir matinio metalo.
  • Audiniai – medžiagų pavyzdžiai, kurie pagal jūsų pasirinktą spalvų koloritą derinasi su kitomis medžiagomis. Pagal audinių medžiagiškumą renkami pagrindiniai interjero baldai – miegamojo ir svetainės kambarių minkštieji baldai.

Mūsų sukurti medžiagų kolekcijų pasiūlymai jums:

 

BLIZGUS AUKSAS

Blizgaus aukso medžiagų kolekcija

Šioje medžiagų kolekcijoje dominuoja žalia spalva, tačiau visas medžiagų derinys yra universalus ir šiam deriniui galima naudoti visas ryškių atspalvių kolorito pagrindines spalvas (karališkąją žalią, mėlyną ir bordo). Taip pat šioje kolekcijoje akcentuojami raštuoti audiniai, skirti dekoracijoms (naudojami pagalvėlėms ir kilimams), korpusiniams baldams (spintos, virtuvė ir komodos) akcentuojame filinguotus baltus fasadus. Dominuojantis akmuo – juodas marmuras.

Labai svarbu atrasti harmoniją tarp ryškių ir švelnių atspalvių, pvz.: jeigu pasirenkate žalios spalvos sofą, derinamos šviesiai pilkos spalvos naktinės užuolaidos arba atvirkščiai.

 

ŠLIFUOTAS AUKSAS

Šlifuoto aukso medžiagų kolekcija

Ši kolekcija yra ypač šiltų atspalvių, švelnaus medžio rašto ir dominuojančio šviesiai pilko marmuro akmens derinys. Šlifuoto aukso medžiagų kolekcija geriausiai dera su šiltų atspalvių koloritu. Šlifuoto aukso akcentai tinkami šviestuvams, kranams, kavos staliukams ir baldų kojelėms.

 

BLIZGUS CHROMAS

Blizgaus chromo medziagu kolekcija

Ši medžiagų kolekcija tinka karališkajai mėlynai spalvai, bei šaltų atspalvių koloritui. Blizgus chromas pilkai spalvai priduoda daug gyvumo, taip pat labai tinka baltas marmuras. Interjerui minkštumo suteikia barchatas, naudojamas balduose  – šiuo atveju pateikiame mėlynos spalvos pavyzdį. Korpusiniuose balduose pasireiškia modernių formų filingai, kuriuose inkrustuojamas sidabras.

 

UNIVERSALUS

Universali medziagu kolekcija

Ši medžiagų kolekcija yra universali ir tinka visiems spalvų koloritams. Nuotraukoje dominuoja bordo spalva, tačiau šiam medžiagų deriniui galima pritaikyti visas audinių spalvas. Ryškių spalvų audiniai naudojami interjero akcentui – išrenkama viena sofa arba keletas fotelių, likusi erdvė išpildoma neutralių atspalvių audiniais – šiltais rusvais ir pilkais atspalviais, kurie naudojami užuolaidoms, kėdėms, pagalvėlėms, kilimams. Šiai kolekcijai tinka visi tamsaus atspalvio akmenys – žalios, juodos, rudos spalvos marmurai, kurie naudojami stalviršiams, vonios plytelėms, bei staliukų paviršiams. Korpusiniams baldams išrinktos tamsaus medžio tekstūros, kurios derinamos su aukso arba chromo detalėmis (rankenėlėmis ir inkrustacijomis).

 

GALIMOS GUDRYBĖS

Sienos – lengviausia nesuklysti interjere naudojant daug pilkų atspalvių. Rekomenduojame sienas dažyti pilka spalva ir dekoruoti traukutėmis, bei naudoti baltus dešimties/dvylikos centimetrų klasikinius apvadus – jie ypač sustiprina moderniai klasikai reikalingą emociją.

Durys – interpretacija priklauso nuo kolorito pasirinkimo, bet turime porą gudrybių: naudokite baltos spalvos klasikinių formų duris, dekoruotas filingais arba labai tamsaus beicuoto medžio duris iš jūsų pasirinktos medžiagų kolekcijos.

Grindys – neatsiejamas modernios klasikos interjero elementas – “chevron” arba “herringbone” eglutės tipo grindys. P.S. dėl šildomų grindų galite būti ramūs, nes visi gamintojai tokioms grindims turi pritaikytą parketlentę.

 

KĄ DARYTI TOLIAU?

Išsiaiškinus kokios medžiagų kombinacijos jums prie širdies, reikia pradėti rinkti konkrečias medžiagas savo interjerui vykstant į specializuotus medžiagų salonus. Keletą salonų Jums rekomenduojame:

Akmenys, plytelės, grindų danga – www.interjerosala.lt

Parketlentės, medinė grindų danga – www.nagoja.lt

Minkšti audiniai, audiniai baldams, korpusinių baldų pavyzdžiai – www.ismanusinterjeras.lt

 

APŠVIETIMAS

Interjero apšvietimas – sunkiausias uždavinys. Ši užduotis dažnai atliekama specializuotų programų pagalba skaičiuojant šviesos pasiskirstymą individualiai kiekvienam kambariui, tačiau neturint galimybių naudotis programomis siūlome taikyti šią taisyklę:

20W apšvietimo galios taikoma 1 kvadratinam metrui 

Dešimties kvadratinių metrų patalpai: 10m2 x 20W = 200W , reikalingas 200W galingumas, jeigu vienos lemputės galingumas 50W – galite naudoti (200 / 50 = 4) keturias lemputes vienam šviestuvui.

*50W lemputė atspindi 50 liumenų

Numačius reikiamą šviesos galingumą kiekvienam kambariui, reikia rinkti šviestuvų stilistiką. Šviestuvai – viena pagrindinių interjero detalių modernioje klasikoje, todėl juos turite rinktis, pagal jau išrinktą medžiagų komplektaciją ir koloritą.

Moderniai klasikai yra būdinga prabanga, todėl ji turi atsispindėti šviestuvuose. Prabangą kuria krištolas, bei jau mūsų pasirinktas auksas arba chromas. Bendram interjero konceptui turi būti renkami didelio mastelio, turtingi šviestuvai.

 

AUKSO AKCENTAS

Šviestuvau interjerui su aukso akcentu

CHROMO AKCENTAS

Šviestuvai interjerui su sidabro akcentu

Pateiktose šviestuvų kolekcijose matysite – pakabinamus šviestuvus, sieninius šviestuvus, toršerus bei stalinius šviestuvus. Visos šių šviestuvų rūšys reikalingos norint išpildyti modernios klasikos interjerą. Gyvenamajame kambaryje kabinami didelės apimties, dažnai krištoliniai šviestuvai, taip pat komplektuojamas toršeras bei staliniai šviestuvai, kurie pastatomi ant šoninių staliukų. Miegamajame kambaryje bei koridoriuose populiaru montuoti sieninius šviestuvus, miegamajame kaip alternatyva sieniniams šviestuvams naudojami staliniai šviestuvai, statomi ant naktinių staliukų.

 

BALDAI

Moderni klasika spinduliuoja prabangą, todėl interjerui renkant baldus būtina, kad jie atrodytu prabangiai! Kiekvienam interjerui daromas baldų mišinys, pvz.: komplektuojama klasikinių bruožų chesterinė sofa su moderniais foteliais, taip pat dekoruojame kambarius šoninias staliukais, ant kurių dedame stalinius šviestuvus, jeigu valgomasis didelis – svetainėje komplektuojame ir kavos staliuką.

Norint nepasidaryti kičo siūlome vadovautis paprasta taisykle:

Visus šoninius ir kavos staliukus komplektuoti su chromo arba aukso rėmu, paviršius marmurinis, medinis arba stiklinis.

Pagrindiniai baldai – minkštoji dalis, dažnai tampa pagrindiniu interjero akcentu. Ryškių spalvų interjerui sofos renkamos iš ryškių velvetinių audinų – karališkos žalios, mėlynos arba bordo spalvos. Pasirinkus ryškią minkštąją dalį, būtina rinktis neutralius kilimus, užuolaidas ir kėdes – jie turi būti blankesnių, šiltų spalvų, naudojamas šilko blizgesio siūlas.

Sukomplektavome modernios klasikos baldų kolekcijų pavyzdžius su pagrindiniais aukso arba chromo akcentais:

 

MODERNIOS KLASIKOS AUKSAS SU MĖLYNOS PRIESKONIU

Modernios klasikos baldai, su aukso akcentu, bei dominuojančia mėlyna spalva

Pagrindinis akcentas – mėlyna chesterinė klasikinių elementų sofa, prie jos komplektuojami modernių formų švelnių spalvų foteliai su auksiniais kojų galiukais bei modernių formų ir švelnios spalvos šezlongas. Valgomajame – modernus stalas, komplektuojamas su mėlynomis klasikinių bruožų kėdėmis, parenkama švelnių atspalvių baro kėdė su auksiniais kojų galiukais. Miegamajam išrinkta klasikos elementų turinti chesterinė lova. Likusios interjero erdvės užpildomos auksinio rėmo staliukais ir lentynomis.

 

MODERNIOS KLASIKOS AUKSAS SU ŽALIOS PRIESKONIU

Modernios klasikos baldai, su aukso akcentu, bei dominuojančia mėlyna spalva

Pagrindinis akcentas – karališkosios žalios spalvos sofa ir EGG formos fotelis. Tiek sofa, tiek fotelis – modernus interjero akcentas, tačiau šis EGG formos fotelis jau tapęs modernios klasikos baldu, todėl, kad buvo suprojektuotas 1958 metais. Valgomajame komplektuojame baltą apvalų stalą su kūgio formos koja bei žalias velvetu aprauktas kėdes su auksiniais galiukais. Likusias erdves apstatome klasikinių formų auksiniais kavos staliukais, šonininias staliukais, bei konsolėmis. Interjerą pagyviname auksinės spalvos glamūrine lentyna ir švelnių atspalvių moderniu kilimu. Miegamajame – klasikinių formų moderni lova ir modernus tamsus fotelis su auksiniais rėmais ir klasikiniais elementais.

 

MODERNIOS KLASIKOS CHROMAS SU ŠALTAIS ATSPALVIAIS

Modernios klasikos interjero baldai, su sidabro akcentu ir pilkais atspalviais

Geriausias pilkos spalvos draugas – rožiniai atspalviai! Šioje kolekcijoje dominuoja lengvų formų, prancūziško stiliaus baldai su lengvomis chesterinėmis detalėmis. Valgomajame komplektuojamas modernus apvalus stalas ir šviesesnės pilkos spalvos kėdės su porankiais. Miegamąjį užpildo tamsiai pilkos spalvos velveto lova su aukštu galvugaliu bei tamsinto veidrodinio stiklo šoninėmis spintelėmis. Interjerą išbaigia chromuoti šoniniai staliukai ir konsolės.

 

MODERNIOS KLASIKOS CHROMAS SU ŠILTAIS ATSPALVIAIS

Modernios klasikos interjero baldai, su chromo akcentu ir pilkais atspalviais

Šioje kolekcijoje šiltus atspalvius atsveriame tamsesniais akcentais. Gyvenamajai erdvei komplektuojame šilko siūlo smėlio spalvos kilimą su modernių formu šviesiai pilka sofa bei šviesiais prancūziško stiliaus foteliais. Miegamajame – klasikinių elementų chesterinę lovą aptrauktą prancūzišku barchatu. Valgomajame klasikinį šviesiu laku dengtą stalą komplektuojame su modernių formų valgomojo kėdėmis, bei klasikinių formų tamsiomis baro kėdėmis. Interjerą ušpildome kampuotų raštų chromo šoniniais ir kavos staliukais.

KĄ KOMPLEKTUOTI?

Iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, kad moderni klasika tai klasikinių ir modernių baldų mišinys, tačiau taip nėra. Visos baldų formos yra naujadarai, tai modernūs baldai su klasikos elementais. Modernios klasikos interjere komplektuojami visiškai modernūs baldai su moderniais baldais, kurie turi ryškių klasikos elementų.

Norint sukurti gražų ir autentišką interjerą, Jūs privalote laikytis medžiagiškumo ir spalvų kolorito taisyklių, kitaip susikursite interjerą, kurio detalės gali tarpusavyje nederėti. Dažnai sunku rasti baldus vadovaujantis pasirinktu koloritu, tačiau skiriant pakankamai laiko įsirengimui – visus kokybiškus baldus galite užsisakyti, pagal Jūsų išsirinktas medžiagų kombinacijas. Kiekvienas baldų gamintojas nusiųs tiekėjams savo audinių pavyzdžius, todėl radę Jums patinkantį modelį vykite į interjero saloną ir užsisakykite baldus pagal savo poreikius!

 

INTERJERO DETALĖS

Tai paskutinis Jūsų interjero kūrimo žingsnis ir jis – ypatingai svarbus! Interjero jaukumą suformuoja smulkios detalės, todėl jos būtinos norint sukurti jaukius namus.  Modernioje klasikoje interjeras gausiai užpildomas interjero detalėmis – žvakidėmis, nuotraukų rėmeliais, gėlėmis su ypatingais vazonais. Kai kurios interjero detalės gali neatlikti jokios funkcijos pvz.: dekoratyviniai narveliai, dekoratyviniai žibintai, tačiau jos suteiks interjerui jaukumo,išbaigtumo pojūtį, jų taip pat gausu nusipirkti  tiek chromo, tiek aukso atspalviais.

Pateikiame Jums keletą pavyzdžių su interjero detalių akcentais:

Interjero detaliu akcentai modernios klasikos stiliuje

Šiame svetainės kambaryje jaukumą kuria auksinės žvakidės ant kavos staliuko, šlifuoto aukso vazos ant valgomojo stalo bei juodų rėmų paveikslai, kurie savo spalvingumu derinasi su barchato audinio žalios spalvos naktinėmis užuolaidomis.

Interjero detaliu akcentai miegamajam kambariui modernios klasikos stiliuje

Miegamajame  paveikslai – svarus akcentas, išpildantis sienų erdvę, taip pat paryškinantis sienų traukutes. Sėdimas ir minkštas dalis pagyvina dirbtinis kailis. Lovai akcentų prideda raštuotos satino audinio pagalvėlės. Gėlės interjerui visada suteikia gyvumo,  krištolo vazos su ryškių spalvų gėlėmis – puikus derinys!

“Interjero detalės yra jėga, jos maksimaliai išbaigia tokio stiliaus interjerą” – architektė Ainė

Geriausia interjero detalių ieškoti:

Mažiau kainuojančios detalės: ZARA HOME, H&M HOME, ALANDECO

Brangesnės interjero detalės: BOTTLESTAND, BRAMWELL, ASKMANE

 

NEPAMIRŠKITE ŠAMPANO! 🍾

Įleidus laivą į vandenyną – daužiamas šampano butelis į laivo bortą, laimėjus lenktynes šampano putomis laistosi nugalėtojai, todėl nepamirškite šios tradicijos ir Jūs! Džiaukitės savo darbu ir savo pastangas būtinai aplaistykite šampanu!

P.S. Jeigu norėtumėte savo idėjas pamatyti vizualizacijose, užpildykite šią formą – pridėkite savo namo brėžinį ir pažymėkite savo pasirinktus spalvų koloritus, bei medžiagų kolekcijas. Interjero vizualizacijų kaina 500 Eur.

*Gavę Jūsų informaciją atsiųsime Jums išankstinę sąskaitą faktūrą, po apmokėjimo pristatysime Jūsų vizualizacijas per 14 darbo dienų. Papildomi pakeitimai į šią kainą neįeina, pilno interjero vizualizacijų ir projektavimo kaina ~3000 Eur (25 Eur / m2).

2 thoughts on “Kaip susikurti interjerą savo namams?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *